Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Autopůjčovny a co od nich očekávat?

Autopůjčovny a co od nich očekávat?

Chevrolet Plzeň 10.07.2020
  • Autopůjčovny a co od nich očekávat?
Každému se může přihodit, že si bude muset nečekaně vypůjčit dodávku. U soukromníků je k tomu zpravidla donutí stěhování či přesun jiných nadrozměrných či těžkých předmětů.

Co patří mezi běžné služby, jaké služby je již možno hodnotit jako nadstandardní a půjčování probíhá?

Jaké služby nabízejí běžné autopůjčovny?

Mezi naprostý základ patří široký výběr z výborně udržovaného vozového parku a flexibilita. Každá půjčovna musí být schopna nabídnout dodávku, která je přesně vhodná pro danou příležitost či potřebu, od malé, po velkou či prodlouženou. Již díky tomu jsou pak půjčovny zpravidla pro klienta výhodnější než vlastnictví jednoho vozu. Naprostou samozřejmostí musí být jejich bezvadný technický stav.

Dále seriózní půjčovny dodávek musí nabízet možnost zapůjčit si auto v kterýkoliv den a kteroukoliv hodinu. Mezi to patří tedy i víkendy či státní svátky a zároveň se od dobrých půjčoven očekává, že budou schopné půjčit vůz pouze na několik hodin, kdy je opravdu potřeba. Zároveň musí být připraveni dodávku připravit i expresně a případně ji přistavit na určené místo.

Jaké doplňkové služby nabízí půjčovna dodávek Praha?

K tomu, aby firma přežila na trhu a získala si širokou a spokojenou klientelu, je potřeba nabídnout více než pouze základní služby. Půjčovna dodávek Praha se zaměřuje na to, aby usnadnila svým klientům život, co nejvíce je to možné. Každá dodávky je tak vybavena dálniční známkou a je možné zdarma požádat o navigaci GPS, aby cesta byla co nejpřímočařejší.

Jelikož dodávky jsou zpravidla používány k přepravě nadrozměrných či těžkých břemen, tak půjčovna dodávek Praha nabízí zdarma také další příslušenství, které celou akci usnadní. Je možné žádat o stěhovací popruhy, rudly a další. Stačí se pouze informovat a o zapůjčení požádat.

Jak proces půjčování probíhá?

Samotné půjčování probíhá rychle a snadno. Přes internet si klient vybere tu dodávku, která plně splňuje jeho požadavky. Půjčovna dodávek Praha umožňuje, aby celý tento proces a závěrečná rezervace proběhly online a klient tak měl veškerý potřebný prostor a čas.

Po výběr přijde na řadu převzetí dodávky, to může proběhnout buď u klienta doma či v půjčovně, v závislosti na tom, co je pro zákazníka jednodušší. Po důkladném prohlédnutí vozu je k podpisu potřeba již jen občanský a řidičský průkaz, případně výpis z obchodního rejstříku. Půjčovna dodávek Praha pak ještě požaduje vratnou kauci a dodávka je již pouze v rukou klienta, připravena splnit jeho přání.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Specialista na obytné vozy a LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520