Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Podle čeho vybrat autopůjčovnu?

Podle čeho vybrat autopůjčovnu?

Chevrolet Plzeň 17.07.2020
  • Podle čeho vybrat autopůjčovnu?
Pokud se autopůjčovna má stát stálou součástí života, podle čeho hledat tu správnou, na kterou bude vždy možné se spolehnout?

Čím dál tím více lidí přemýšlí nad možností využívat autopůjčoven i v Čechách a nikoli pouze na dovolených v zahraničí. Ale jaké základní vlastnosti by měla splňovat, jaké jsou oblíbené doplňkové služby a na co si vždy dát pozor?

Základní služby, které hledat u ideální autopůjčovny

První a nejdůležitější je vždy možnost volby mezi vozy. Čím širší vozový park, tím lépe bude autopůjčovna moci vyhovět klientovým potřebám. V nabídce by mělo být vše od malých aut do města až po vozy s náhonem na všechna čtyři kola. Každé auto by samozřejmě mělo být v perfektním technickém stavu a mít všechny dokumenty v pořádku.

Dále je nezbytné, aby byla k dispozici nonstop asistenční služba. Nejen, že to hodně vypovídá o zájmu půjčovny o své klienty, ale jedná se o naprosto základní pomoc v případě, že se cokoliv stane. A v neposlední řadě by také půjčovna měla být dostupná i o víkendu, či půjčovat vozy i jen na pár hodin, aby klient nemusel platit za to, co nevyužije.

Možnosti doplňkových služeb, které nabízí autopůjčovna Brno

Základní služby zdaleka nejsou dostačující k tomu, aby vše proběhlo hladce a příjemně a aby klienti měli pouze příjemný pocit. Autopůjčovna Brno má všechny vozy vybavny dálniční známkou, aby klientům ušetřila další starosti, a na požádání zdarma zapůjčí navigaci GPS. Díky tomu bude cesta vždy co nejrychlejší. Zapůjčení dalšího příslušenství stačí zkonzultovat.

Dále stojí za zvážení také nadstandardní možnost sjednat si nulovou spoluúčast u pojištění, kterým jsou vozy vybavené. Autopůjčovna Brno si je vědoma toho, že nehoda se může stát každému a že i v případě dobře pojištěných vozů může spoluúčast zahýbat domácím rozpočtem a tak nabízí tuto možnost za zvýhodněných podmínek.

Na co si dát pozor při přebírání vozu

Přebírání vozu je nejchoulostivější okamžik, při kterém je potřeba být opravdu přítomen. Auto je potřeba si pečlivě prohlédnout a vyzkoušet, zda je vše v naprostém pořádku. Autopůjčovna Brno své klienty i vyzývá k tomu, aby si vůz nafotili a mohli tak předejít jakýmkoliv nedorozuměním.

Dále je potřeba již jen předložit svůj občanský a řidičský průkaz a podepsat smlouvu. Autopůjčovna Brno také po svých klientech požaduje složení kauce, která bude vrácena neprodleně poté, co je vozidlo vráceno nepoškozené do půjčovny. Klient by také neměl zapomenout prohlédnout si pečlivě pojistku a zvážit, zda není vhodné sjednat si nulovou spoluúčast. A poté již stačí jen poznamenat si číslo asistenční služby a vyjet na silnice.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Specialista na obytné vozy a LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520