Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Proč jsou půjčovny dodávek stále oblíbenější?

Proč jsou půjčovny dodávek stále oblíbenější?

Chevrolet Plzeň 03.07.2020
  • Proč jsou půjčovny dodávek stále oblíbenější?
Jedním ze současných trendů je zvýšená popularity půjčoven aut i dodávek. A to i v případě dlouhodobého podnájmu. Proč jej firmy i soukromníci volí častěji než možnost koupit si dodávku vlastní?

Jaké jsou hlavní benefity, které je potřeba zvážit? Co je důležitého kromě samotné dodávky a jak vybrat tu správnou půjčovnu?

Výhody využití služeb, které půjčovna dodávek Brno nabízí

Proti vlastnictví a nákupu vlastní dodávky hovoří především vysoká pořizovací investice a poté především náročnost na údržbu. Podnikatelé, kteří se uchylují k nájmu dodávky, si pochvalují nejen to, že pokaždé mají k dispozici přesně takovou dodávku, jaká je zrovna potřeba a tudíž se nestane, že by někdy byla příliš velká a jindy příliš malá.

Další přínos, který uvádějí je ten, že není třeba se o nic starat. Půjčovna sama se postará o to, aby dodávka měla dálniční známku, vhodnou pojistku, aby byla pravidelně servisována a absolvovala technické zkoušky. Zpravidla je možné dodávku parkovat v půjčovně a to i když je zrovna v pronájmu a nikdy není tedy potřeba starat se o parkování.

Co je důležité kromě samotného vozu?

Jelikož dnešní svět je nebezpečný a o automobilové nehody v něm není nouze, tak zdaleka nejdůležitějším dokumentem je pojistná smlouva, se kterou se klient musí bezpodmínečně seznámit. Důležité je znát proces v případě nehody, limity a na co všechno se pojistka vztahuje. Půjčovna dodávek Brno navíc nabízí možnost sjednat si i nulovou spoluúčast.

Zároveň všechny dodávky, které dává půjčovna dodávek Brno k dispozici, mají pojištění sjednané pro celou Evropskou unii. Zákazníci se tedy nemusí bát vyjet do zahraničí, ale vždy je potřeba cestu za hranice dopředu nahlásit, aby si zaměstnanci půjčovny byli vědomi toho, kde se dodávka vyskytuje.

Jak poznat půjčovnu, které jsou klienti věrni?

Základem je otevřený a vstřícný přístup, kdy si klient může být zcela jist, že půjčovna se nesnaží na něj nastražit past a vytáhnout z něj lstí více peněz, než jí právem přísluší. Půjčovna dodávek Brno si toho je vědoma a vše s klienty řeší na rovinu. Při přebírání jsou klienti vyzváni, aby si dodávku nafotili, a nevznikala tak zbytečná nedorozumění a jsou i vyzváni ke zkušební jízdě, aby si ověřili technický stav dodávky.

Všechny pravidla jsou stanovena proto, aby klient byl ve větším bezpečí, a aby se ochránil majetek půjčovny. Půjčovna dodávek Brno proto na vozy uvaluje denní kilometrový limit a následné kilometry jsou zpoplatněny. Klient vždy může dojet kam potřebuje a zároveň je odrazován od toho, aby přepínal své síly.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Specialista na obytné vozy a LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520