Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Svět autopůjčoven a jak vybrat tu nejlepší

Svět autopůjčoven a jak vybrat tu nejlepší

Chevrolet Plzeň 29.06.2020
  • Svět autopůjčoven a jak vybrat tu nejlepší
Svět se stále mění a neustále se objevují nové trendy. Stejně tak tomu je i v případě autopůjčoven.

Zatímco dříve patřilo půjčování aut pouze na dovolenou u moře, kam si klient nemohl vzít auto vlastní, dnes již mnozí využívají půjčoven i v Čechách a mnozí i upouštějí od vlastnictví aut ve prospěch výhod, které přináší autopůjčovny. Jaké služby tedy čekat? Co patří do nadstandardu a na co si naopak dát pozor?

Které služby jsou obvyklé?

Mezi zcela základní služby, kterými se autopůjčovny pyšní, a které budou v první řadě rozhodovat o tom, zda se k nim zákazník bude vracet, je rozsáhlost vozového parku. Autopůjčovna musí být v první řadě schopná zapůjčit auto na každou příležitost - od velkého pohodlného auta na rodinnou dovolenou, přes luxusní auto na reprezentaci firmy až po pick-up anebo dodávku, pokud dojde na stěhování.

Dále je základem výtečný technický stav každého jednotlivého auta. Profesionální autopůjčovny mívají mechaniky mezi svými zaměstnanci a jejich auta jsou v lepším stavu, než když klient auto vlastní. Dále je naprostou samozřejmostí snaha autopůjčovny vyjít klientům maximálně vstříc. Mezi to patří otevírací doba o víkendu a možnost expresního přistavení vozu na určenou adresu.

Které nadstandardní služby autopůjčovna Praha nabízí?

Autopůjčovna Praha si je vědoma současné propojenosti světa a toho, že klienti se málokdy pohybují v úzkých hranicích jednoho státu a tak nabízí ke svým vozům pojištění po celé Evropské unii. Díky tomu se klient nemusí bát přejet hranice třeba na Slovensko, pouze je tuto cestu potřeba nahlásit.

Dále k běžnému pojištění také nabízí možnost sjednat si nulovou spoluúčast. Vzhledem k tomu, že vozy jsou velice drahé a případná nehoda i v případě běžného pojištění by klienty mohla finančně zaskočit, autopůjčovna Praha nabízí možnost se tomuto vyhnout. Nehody se stávají i těm nejlepším řidičům a tato možnost tak stojí za zvážení.

Na co si u autopůjčoven dát pozor

Nejcitlivější moment, kde se autopůjčovny mohou pokusit o nekalý trik, je při předávání vozu. Půjčovny se mohou pokusit zapůjčit poškozené vozidlo a poté vymáhat nespravedlivou náhradu. Autopůjčovna Praha tyto praktiky neuznává a tak sama vyzývá klienty k důkladné prohlídce a vyfocení stavu vozidla. A samozřejmostí je také zkušební jízda.

Pokud předání proběhne ve férové atmosféře, stačí již jen předložit potřebné dokumenty a podepsat smlouvu. Autopůjčovna Praha nevyžaduje více než to nezbytně nutné a tedy občanský průkaz a řidičský průkaz, který klient vlastní déle než dva roky je dostatečný a po zaplacení nájemného a složení vratné kauce je možné vyjet.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Specialista na obytné vozy a LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520